š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Louver Stand Fan
| Specification | Details |
|---|---|
| Size | 14ā |
| Operating Voltage | 220ā240 Volt |
| Operating Frequency | 50 Hz |
| Power Consumption | 55 Watt |
| R.P.M (Revolutions/Min) | 1300 |
| Product Gross Weight | 6 kg |
| Length | 460 mm |
| Width | 450 mm |
| Depth | 250 mm |
Ā
$14.70
Original: $42.00
-65%Louver Stand Fanā
$42.00
$14.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Specification | Details |
|---|---|
| Size | 14ā |
| Operating Voltage | 220ā240 Volt |
| Operating Frequency | 50 Hz |
| Power Consumption | 55 Watt |
| R.P.M (Revolutions/Min) | 1300 |
| Product Gross Weight | 6 kg |
| Length | 460 mm |
| Width | 450 mm |
| Depth | 250 mm |
Ā


