š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Deluxe Plus Pedestal Fan
| Specification | Details |
|---|---|
| Size | 24ā (600mm) |
| Operating Voltage | 220ā240 Volt |
| Operating Frequency | 50 Hz |
| Power Consumption | 145 Watt |
| R.P.M (Revolutions/Min) | 1250 |
| Product Gross Weight | 17.85 kg |
| Product Net Weight | 16.570 kg |
| Number of Speeds | 3 |
Ā
$22.58
Original: $64.51
-65%Deluxe Plus Pedestal Fanā
$64.51
$22.58Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Specification | Details |
|---|---|
| Size | 24ā (600mm) |
| Operating Voltage | 220ā240 Volt |
| Operating Frequency | 50 Hz |
| Power Consumption | 145 Watt |
| R.P.M (Revolutions/Min) | 1250 |
| Product Gross Weight | 17.85 kg |
| Product Net Weight | 16.570 kg |
| Number of Speeds | 3 |
Ā


