š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hi Tech Model Pedestal Fan
| Specification | Details |
|---|---|
| Size | 24ā (600mm) |
| Operating Voltage | 220ā240 Volt |
| Operating Frequency | 50 Hz |
| Power Consumption | 130 Watt |
| R.P.M (Revolutions/Min) | 1250 |
| Product Gross Weight | 16.20 kg |
| Product Net Weight | 15.270 kg |
| Number of Speeds | 3 |
Ā
$18.17
Original: $51.91
-65%Hi Tech Model Pedestal Fanā
$51.91
$18.17Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Specification | Details |
|---|---|
| Size | 24ā (600mm) |
| Operating Voltage | 220ā240 Volt |
| Operating Frequency | 50 Hz |
| Power Consumption | 130 Watt |
| R.P.M (Revolutions/Min) | 1250 |
| Product Gross Weight | 16.20 kg |
| Product Net Weight | 15.270 kg |
| Number of Speeds | 3 |
Ā


