š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Deluxe Pedestal Fan | Pedestal Fan Price in Pakistan
| Specification | Details |
|---|---|
| Size | 24ā (600mm) |
| Operating Voltage | 220ā240 Volt |
| Operating Frequency | 50 Hz |
| Power Consumption | 145 Watt |
| R.P.M (Revolutions/Min) | 1250 |
| Product Gross Weight | 17.85 kg |
| Product Net Weigh | 16.570 kg |
| Number of Speeds | 3 |
Ā
$21.99
Original: $62.83
-65%Deluxe Pedestal Fan | Pedestal Fan Price in Pakistanā
$62.83
$21.99Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Specification | Details |
|---|---|
| Size | 24ā (600mm) |
| Operating Voltage | 220ā240 Volt |
| Operating Frequency | 50 Hz |
| Power Consumption | 145 Watt |
| R.P.M (Revolutions/Min) | 1250 |
| Product Gross Weight | 17.85 kg |
| Product Net Weigh | 16.570 kg |
| Number of Speeds | 3 |
Ā


