š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bracket Fan AC DC Plastic Body (Cream Color)
| Specification | Details |
|---|---|
| Sweep Size | 18ā |
| Operating Voltage | 100ā280 Volt |
| Operating Frequency | 50 Hz |
| Power Consumption | 35 Watt |
| R.P.M (Revolutions/Min) | 1250 |
| Body Gross Weight | 3.88 kg |
| Body Net Weight | 3.31 kg |
| Blade & Grill Gross Weight | 2.400 kg |
| Blade & Grill Net Weight | 1.950 kg |
Ā
$13.64
Original: $38.97
-65%Bracket Fan AC DC Plastic Body (Cream Color)ā
$38.97
$13.64Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Specification | Details |
|---|---|
| Sweep Size | 18ā |
| Operating Voltage | 100ā280 Volt |
| Operating Frequency | 50 Hz |
| Power Consumption | 35 Watt |
| R.P.M (Revolutions/Min) | 1250 |
| Body Gross Weight | 3.88 kg |
| Body Net Weight | 3.31 kg |
| Blade & Grill Gross Weight | 2.400 kg |
| Blade & Grill Net Weight | 1.950 kg |
Ā




